FOTO  Omladinska liga - Kadeti: Velež – Čelik 2:0, Juniori: Velež – Čelik 2:2

KADETI: VELEŽ – ČELIK 2:0

VELEŽ: Dugalić, Behram, Šetka, Isić S., Husić, Burić, Čamo, Bešić, Isić T., Bašić, Jakirović. Još su igrali: Šabanović, Milišić, Isić B. Svinjar. Trener: Dženan Zaimović.

ČELIK: Tuzlić, Garanović, Salijević, Hamzić, Čišić, Duraković, Šabanović, Bureković, Šijerkić, Vujica, Adilović. Još su igrali: Softić, Babović, Sakić, Šišić, Brkić.

U nemogućim uvijetima uz jake udare bure kadeti Veleža pobijedili su Čelik sa 2:0.  Strijelci su bili Bašić u 22. minuti, te Čamo u 64.

JUNIORI: VELEŽ – ČELIK 2:2

VELEŽ: Memić, Hubana, Pezo, Burić, Hindić, Benca, Serdarević, Marić, Husić, Zuhrić, Ćemalović. Još su igrali: Čizmić, Ćosić, Juklo. Trener: Igor Remetić.

ČELIK: Mujčić, Skender, Joldić, Šehić, Idrizović, Popović, Durmić, Salkić, Ramić, Čehajić, Aščerić. Još su igrali: Jaganjac, Hrvić, Hrvačić i Mušović

U utakmici juniora Velež i Čelik podijelili su bodove. Velež je poveo pogotkom Ćemalovića u 11 minuti. Gosti su izjednačili u 21 minuti golom Aščerića, da bi u 43 minuti ponovo doveo Velež u vodstvo Marić. Bod gostima donosi Skender 7 minuta prije kraja. Svoj debi na klupi kadeta i juniora Veleža imali su bivši nogometaši ovog kluba, Igor Remetić i Dženan Zaimović.