FOTO  OMLADINSKA LIGA: Kadeti Širokog savladali Kozaru 3:1, ''petarda'' juniora Širokog

NK Široki Brijeg, FK Kozara, Omladinska liga

Kadeti: ŠIROKI BRIJEG – KOZARA 3:1

ŠIROKI: Šušak, Žilić, Vrdoljak, Radić, Skoko, Miličević, Šaravanja, Ćorluka, Lončar, Marić, Ljubić. Još su igrali: Šudić, Prekpaljaj, Mikulić

KOZARA: Borković, Demo, Horvat, Kovačević, Makitan, Majdanac, Šatara, Kovljen, Gavrić, Maksimović, Vukajlović. Još su igrali: Popović, Pjanić, Glišić, Sanjicki

U derbiju kadetske omladinske lige Široki je savladao izravnog konkurenta u borbi za naslov prvaka. Gosti su bolje otvorili utakmicu i poveli su preko Kovljena u 23.min. U posljednoj minuti prvog poluvremena Široki izjednačuje preko Ćorluke koji se najbolje snašao u gužvi nakon kornera. Drugo poluvrijeme puno bolja igra Širokog koji dolazi do pobjede preko Marića u 57.min, te ponovo Ćorluke u 62.min koji pogađa izravno iz kornera.

Juniori: ŠIROKI BRIJEG – KOZARA 5:0

ŠIROKI: Pehar, Ćuže, Špikić, Marković, Odak, Kvesić, Barišić, Karačić, Miličević, Božić, Buhač. Još su igrali: Sušić, Zeljko, Kovačić, Zovko, Ćorluka

KOZARA: Topić, Knežić, Čehajić, Ostojić, Kovačević, Majdanac, Golić, Škorić, Bajić, Cvetković, Jaćimović. Još su igrali: Barać, Popović, Hadžialagić, Misimović

Juniori Širokog pobjedom nad Kozarom vratili su se na prvo mjesto na tablici juniorske omladinske lige. Strijelci za Široki bili su Buhač u 2. i 11. min, Barišić u 28., Karačić u 64. i Zeljko u 83.min.