FOTO  OMLADINSKA LIGA: Kadeti Kozare i Zrinjskog odigrali neriješeno, pobjeda juniora Zrinjskog

U utakmici kadeta Zrinjski je od početka preuzeo terensku inicijativu i bio je bolja momčad, dok su domaćini prijetili iz kontri, a najveću šansu imali su pred kraj poluvremena kada Popović izlazi sam pred Bandića ali njegov udarac završava pored gola. U 8.minuti veliko nezadovoljstvo na klupi Zrinjskog - domaći igrač ruši Rozića u kaznenom prostoru, međutim sudac ništa nesvira. I u nastavku utakmice Zrinjski stvara nekoliko izglednih prilika koje nije realizirao, a u zadnjih desetak minuta opasno je ''visio''. Kozara je pritisnula nogometaše Zrinjskog i u tom vremenu propustili su dvije velike prilike te su pogodili i vratnicu. Na kraju ipak zaslužena podijela bodova.

Juniori Zrinjskog ubilježili su pobjedu protiv vršnjaka iz Kozare sa 2:1. Domaćini dolaze u vodstvo preko Škorića u 17.minuti. Kapetan gostiju Čilić donosi poravnjanje u 30.minuti. U nastavku Zrinjski dolazi do pobjede u 74.minuti kada ponovo Čilić pogađa odličnim udarcem sa 20-tak metara.

KADETI: Kozara - Zrinjski 0:0

Kozara: Borković, Kurelj, Horvat, Hadžialagić, Kovačević, Demo, Šatara, Kovljen, Gavrić, Maksimović, Vukajlović. Još su igrali: Francuz, Popović, Pjanić, Makitan

Zrinjski: Bandić, Ostojić, Tipurić, Buconjić, Ivanković, Jozić, Odak, Klarić, Galić M., Vranjić, Rozić. Još su igrali: Čilić, Galić J., Ćorić

JUNIORI: Kozara - Zrinjski 1:2

Kozara: Đakušić, Knežić, Čehajić, Petrović, Kovačević, Majdanac G., Golić, Škorić, Cvetković, Bajić, Jaćimović. Još su igrali: Topić, Popović, Gajić, Misimović, Majdanac A.

Zrinjski: Barać, Ereiz, Gugić, Pehar L., Miličević, Ćubela, Cvitanović, Suton, Mustapić, Ostojić, Čilić. Još su igrali: Planinić, Buhač, Arapović, Brajković, Džidić