FOTO  Kadeti i juniori Širokog Brijega nadomak naslova prvaka

NK Široki Brijeg, HŠK Zrinjski, Omladinska liga, kadeti, juniori

U utakmici kadeta koja je odlučivala o naslovu prvaka, kadeti Širokog Brijega slavili su protiv Zrinjskog sa 1:0 pogotkom Marića u 12.minuti iz kaznenog udarca - Ćorluka je uzeo loptu na centru oslobodio se dvojice igrača Zrinjskog te je odlično proigrao Marića koji izlazi sam pred golmana Zrinjskog koji ga ruši u šesnaestercu. Ovim rezultatom kadeti Širokog približili su se osvajanju naslova prvaka. Trenutno su prvi sa bodom prednosti ispred Kozare. Sljedeće kolo gostuju kod Olimpica.

U drugoj utakmici juniori Širokog na početku susreta propustili su dvije velike prilike. Sredinom poluvremena Zrinjski je zaigrao bolje i rezultat toga je gol Martinovića za 0:1. Nakon toga u samo par minuta Zrinjski je propustio dvije stopostotne šanse. U nastavu Široki preokreće hat-trickom Barišića, da bi ponovo Martinović pogodio za 3:2. Ipak pred kraj susreta pogađa Ćorluka za konačnih 4:2. I juniori Širokog posljednje kolo odlučuju o naslovu prvaka u međusobnom susretu s Olimpicom.

KADETI: Široki Brijeg - Zrinjski 1:0

Široki Brijeg: Brkić, Žilić, Vrdoljak, Radić, Skoko, Miličević, Šaravanja, Ćorluka, Petrović, Marić, Ljubić. Još su igrali: Šudić, Lončar, Čović

Zrinjski: Bandić, Ostojić, Tipurić, Buconjić, Ivanković, Jozić, Odak, Klarić, Galić M., Vranjić, Rozić. Još su igrali: Galić J., Ćorić, Golemac, Brajković, Jarak

JUNIORI: Široki Brijeg - Zrinjski 4:2

Široki Brijeg: Zovko, Kukavica,Špikić, Ćuže, Marković, Karačić, Kvesić, Kovačić, Miličević Buhač, Barišić. Još su igrali: Zeljko, Sušić, Zovko, Ćorluka, Božić

Zrinjski: Vasilj, Ereiz, Pehar L., Miličević T., Ćubela, Cvitanović, Planinić, Miličević H., Buhač, Martinović, Čilić. Još su igrali: Mustapić, Ostojić, Suton.