FOTO  Omladinska liga jug: U derbiju kadetske lige Tomislav pobjedom na Stocem preuzeo vodeću poziciju

KADETI: HNK TOMISLAV – HNK STOLAC 6:0

TOMISLAV: Perković, Pašalić, Matić, Škorić, Pašalić, Landeka, Drmić, Marijanović, Bagarić, Selimović, Šteko

STOLAC: Akrapović, Buzaljko, Butigan, Marić, Bebek, Čolić, Katić, Raič, Marković, Perić

U derbiju kadetske omladinske lige jug, u borbi za titulu prvaka Tomislav je na domaćem terenu savladao Stolac sa 6:0. Prvo poluvrijeme nije nagovještavalo takvu situaciju jer je Stolac imao tri velike prilike. U 30. min Perić sam izlazi pred golmana, ali odlični domaći golman Perković je uspješno obranio udarac. U 38.minuti domaćini su imali i sreću jer pokušaj napadača Stoca zaustavlja vratnica, a u ponovljenom pokušaju nogometaši Tomislava izbacuju sa gol crte. U posljednoj minuti prvog poluvremena domaćin dolazi u vodstvo preko Marijanovića. Nastavak je donio drugačiju sliku i domaćin je bio bolji i uvjerljivo je svladao goste iz Stoca.

Strijelci za pobjednika bili su Šteko 2, Marijanović,  Mršo,  Kovačević i  Stipić.