FOTO  Omladinska liga Jug: I kadeti i juniori Tomislava i Stoca podijelili bodove

KADETI: Tomislav - Stolac 0:0

U derbiju kola po izuzetno teškim uvjetima za igru kadeti Tomislava i Stoca odigrali su dobru utakmicu u kojoj su podijelili bodove odigravši 0:0. 20-tak minuta prije kraja susreta sporna situacija kada domaći igrač povlačenjem za dres zaustavlja igrača Stoca u kaznenom prostoru ali sudac propušta svirati očiti jedanaesterac. Na kraju ipak zaslužena podijela bodova.

JUNIORI: Tomislav - Stolac 3:3

Utakmica juniora donijela je također podijelu bodova uz odličnu igru koju su prikazale obje ekipe. Strijelci za domaćine bili su Marijanović u 11. i 31. minuti fantastičnim pogotkom iz slobodnog udarca, te Šteko u 67. Strijelci za goste iz Stoca bili su Ovčina u 3., Katičić u 22. i Raič u 53.minuti.