FOTO  Omladinska liga Jug: I kadeti i juniori Posušja i Troglava podijelili bodove

KADETI: Posušje - Troglav 1:1

Odličnu utakmicu odigrali su kadeti Posušja i Troglava. Posušje iako se nalazi na prvom mjestu u prvenstvu nije uspjelo savladati vrlo dobre goste iz Livna koji su osvojili svoj prvi bod. Troglav je došao u vodstvo u 58.minuti kada pogađa Badrov nakon odličnog centaršuta Miškovića. Ipak u posljednoj minuti susreta Posušje dolazi do boda kada prvo igrači Posušja pogađaju vratnicu, a nakon odbijanca najbolje se snalazi Leko i pogađa za konačnih 1:1.

JUNIORI: Posušje - Troglav 2:2

I u drugoj utakmici podjela bodova. Gosti dolaze u vodstvo u 20.minuti kada pogađa Karaula. Samo dvije minute kasnije Grubišić donosi poravnanje. Novu prednost gostima nakon odličnog udarca donosi Badrov u 25.min. Drugo poluvrijeme gosti ostaju s igračem manje što koriste domaći i uspjevaju izjednačiti preko Stipića.