FOTO  Omladinska liga jug: HNK Drinovci – HNK Branitelj

KADETI: Drinovci - Branitelj 2:2

Drinovci: Roso, Vlašić, Boban, Gadže, Žulj, Kurtović, Radić, Pandžić D., Jurić, Mitar, Biško. Još su igrali: Eljuga, Ančić, Pandžić I., Leventić

Branitelj: Markić, Totić, Miletić, Vlahić-Puljić, Miličević, Ćavar, Mlikota, Stojanović, Tole, Miočević, Vežić. Još su igrali Soldo, Vučić

U utakmici kadeta Drinovci i Branitelj podijeli su bodove odigravši 2:2. Poveli su domaćini kada pogađa Mitar u 17 min. Sredinom prvog poluvremena u sudaru sa domaćim golmanom teže se ozljedio Miočević koji nije mogao nastaviti utakmicu. Branitelj izjednačava preko Stojanovića u zadnjoj minuti prvog poluvremena. U drugom poluvremenu Drinovci ponovo dolaze u vodstvo nakon što je Markić obranio jedanaesterac a odbijenu loptu posprema Vlašić. Ipak u 67 minuti pogađa Tole za konačnih 2:2. Do kraja susreta obje ekipe su pogodile vratnicu.

JUNIORI: Drinovci - Branitelj 2:3

Drinovci: Kurtović, Pandžić, Pejić, Biloš, Leventić, Vekić, Majstorović, Gadže, Čuljak, Marić, Šimić. Još su igrali: Jasak, Glavaš

Branitelj: Rogić, Vukoja, Grđan, Stojanović, Čović, Marić, Lukić, Babić, Alilović, Kolobara, Knezović. Još su igrali: Cvitanović, Sesar, Kusturica

Kod juniora Branitelj je prvo poluvrijeme riješio u svoju korist sa 2:0. Strijelci su bili Marić u 19 i Kolobara u 34 minuti. U nastavku susreta domaćin je smanjio iz jedanaesterca preko Vekića u 53 min, da bi deset minuta kasnije Čuljak pogodio za 2:2. Pobjedu gostima donosi Alilović u 81 minuti.