FOTO  Omladinska liga jug: HNK Branitelj - HNK Tomislav

KADETI: HNK Branitelj - HNK Tomislav 0:0

Branitelj: Markić, Puljić-Vlahić, Totić, Miletić, Miličević, Miočević A., Čavar, Soldo, Stojanović, Miočević R., Mlikota, Barunčić

Tomislav: Perković, Brzović, Škorić, Pašalić B., Pašalić H., Karahasan, Drmić, Marjanović, Bagarić, Šteko, Selimović. Još su igrali: Milić, Gegalj, Stipić, Vukadin

Prva utakmica završila je podjelom bodova gdje je igru onemogućavala jaka bura.

JUNIORI: HNK Branitelj - HNK Tomislav 0:3

Branitelj: Karlušić, Vukoja, Grđan, Stojanović, Čović, Knezović D., Lukić, Marić, Babić, Knezović A., Kolobara. Još su igrali: Sesar, Vujadinović-Drinovac, Alilović

Tomislav: Višić, Milić, Budimir, Lučić, Orlović, Jurčević, Matić, Mašić, Bagarić, Vuknić, Tadić. Još su igrali: Šarić, Landeka, Tirić, Čerdić.

U utakmici juniora također pod jakim naletima bure Tomislav je uvjerljivo pobijedio domaćina sa 3:0. Poveli su gosti u 20.minuti kada je Milić pogodio uz pomoć vjetra. Početkom drugog poluvremena domaćin je propustio par izglednih šansi, da bi u 74.minuti Bagarić odličnim udarcem sa vrha šesnaesterca pogodio za 0:2. Isti igrač postavio je i konačan rezultat u 84.minuti nakon odlične kontre.