FOTO  OMLADINSKA LIGA: I kadetima i juniorima Širokog samo bod protiv Čelika

Kadeti: ŠIROKI BRIJEG - ČELIK 1:1

ŠIROKI: Brkić, Žilić, Vrdoljak, Radić, Skoko, Miličević, Šaravanja, Ćorluka, Mikulić, Petrović, Ljubić. Još su igrali: Prekpaljaj, Lončar

ČELIK: Vehabović, Garanović, Muhić, Brkić, Čurić, Čišić, Duraković, Šijerkić, Vujica, Pehdžić, Topalović. Još su igrali: Sakić, Omerović, Herić, Babović

U utakmici kadeta prvo poluvrijeme ravnopravna utakmica u kojoj su obje ekipe imale nekoliko poluprilika. U drugom poluvremenu Čelik je bio bolja momčad i došao je u vodstvo preko Pehdžića u 53.minuti. Nakon toga gosti su mogli povećati vodstvo iz slobodnog udarca ali loptu je zaustavila vratnica. Široki dolazi do izjednačenja u 66.minuti kada se u gužvi u šesnaestercu najbolje snašao Miličević koji pogađa za 1:1. Do kraja utakmice gosti su pogodili još jednom okvir gola te na kraju mogu žaliti za pobjedom, dok se kod domaćina pokazao kao veliki hendikep izostanak najboljeg igrača i strijelca Marića.

Juniori: ŠIROKI BRIJEG - ČELIK 2:2

ŠIROKI: Pehar, Ćuže, Špikić, Marković, Božić, Kvesić, Barišić, Karačić, Miličević, Ćorluka, Buhač. Još su igrali: Sušić, Zeljko, Kovačić, Zovko

ČELIK: Čurić, Jagnjac, Ramić, Joldić, Skender, Idrizović, Durmić, Popović, Čehajić, Salkić, Mušović. Još su igrali: Hrvačić, Sprečo

Juniori Širokog došli su u vodstvo već u 8 minuti preko kapetana Kvesića. U nastavku susreta gosti preokreću golovima Salkića u 52.min, te Idrizovića u 67. U 78.minuti domaćin ostaje s igračem manje kada je isključen golman Pehar. Ipak dvije minute prije kraja Široki dolazi do boda kada pogađa Zeljko..