FOTO  OKK Spars-HKK Zrinsjki 63-57

spars zrinjski
Očekivano domaći su slavili u večerašnjoj utakmici, a pitanje pobjednika bilo je riješeno praktički već u prvom dijelu. Na odmor se otišlo s visokom prednošću domaćina 41:18.

U drugom dijelu puno bolja igra Plemića, a treća četvrtina završava rezultatom 51:37. U zadnjoj četvrtini Plemići uspijvaju stići do šest poena manjka, ali više os d toga nisu mogli. Na kraju pobjeda Sparsa 63:57.

Najbolji kod domaćih bio je Aleksej Nikolić sa 13 poena, 8 skokova i 2 asistencije, dok je kod Zrinsjkog Vedran Princ ubacio 15 poena, uz 5 skokova i 3 asistencije.

OKK SPARS: Zahiragić 2, Nikolić 13, Atić, Nermin Buza 2, Bilić, Nedim Buza 7, Bašić, Glogovac 6, Josipović 11, Đurasović 10, Hodžić4 , Opačak 8

HŠKK ZRINJSKI: Novak, Princ 15, Svilar 10, Mikulić, Šutulović, Sekulović 14, Demić 5, Zovko 9, Planinić, Jurković, Brajković 4.