FOTO  Obje ekipe U9 HŠK Zrinjski plasirale se u osminu finala turnira u Makarskoj

zrinjevci na malom zmaju

... okupio je veliki broj ekipa, a najmlađi Zrinjevci postižu odlične rezultate. Uzrast U9 nastupa sa dvije ekipe. Ekipa HŠK Zrinjski B nastupala je u skupini A i zauzela je odlično 2. mjesto te se plasirala u 1/8 finala turnira. Prvak ove skupine je bila ekipa Slavie iz Češke.

U skupini C kod istog godišta nastupila je ekipa HŠK Zrinjski A, koja je također zauzela drugo mjesto i plasirala se u 1/8 finale. U ovoj skupini prvo mjesto zauzeo je NK Spalato.

U utakmicama koje su danas na rasporedu HŠK Zrinjski A igra protiv DNK Talent iz Splita, a HŠK Zrinjski B igra protiv FC Dandy iz Novog Pazara (Srbija).

Kod uzrasta U11 HŠK Zrinjski također nastupa sa dvije ekipe. Ekipa HŠK Zrinjski B nije se uspijela plasirati u daljne natjecanje, dok se ekipa HŠK Zrinjski A trenutno nalazi na drugoj poziciji u skupini G sa osvojenih 7 bodova. U ovoj skupini vodeća je ekipa NK Urania iz Baških Voda.