Objavljen snimak rasprave novinara i Sliškovića: Zašto ne govorite o crvenom kartonu?

Stadion HŠK Zrinjski, Blaž Slišković, Blaž Slišković, penal, HŠK Zrinjski
Trener Plemića Blaž Slišković bio je izrevoltiran zbog pitanja o penalu u 93. minuti te je uzvratio pitanjem o crvenom kartonu za kapitena Zrinjskog Peru Stojkića koji je isključen u 48. minuti.
Zrinjski je slavio rezultatom 2:1, a junak utakmice bio je Saša Kajkut koji je nakon ulaska s klupe postigao oba gola.

Sporni momenti utakmice zbili su se u 48. i 93. minuti. Prvo je Zrinjski ostao sa igračem manje u terenu nakon što je isključen Stojkić, a samo minutu kasnije Radnik je poveo sa 1:0.

Ipak, Mostarci su uspjeli preokrenuti, a pobjednički gol postignut je iz penala o kojem se neprestano priča. Slišković smatra da je i njegov tim oštećen u tom meču, pa je nakon pitanja novinara o penalu izrevoltirano poručio da novinar nije objektivan.

"Znate reći:'Izmislio penal', a ne znate reći:'Što je dao crveni karton?' Pogledaj situaciju kod crvenog kartona. Zašto to ne pogledaš? Drugačije bi bilo da smo igrali sa 11 igrača na 35 minuta do kraja. Zašto ste neobjektivni? Govorite jednu stranu, a nećete da kažete drugu stranu", kazao je ljutiti Slišković.

Uslijedila je i kratka rasprava koju možete pogledati u videozapisu koji je objavio RTV Slobomir.