FOTO  Nogometaši Širokog Brijega do važnih bodova iz Tuzle

NK Široki Brijeg, FK Sloboda

Sloboda i Široki Brijeg. Sloboda je odlično otvorila utakmicu i odmah na samom startu napravila dvije sjajne prigode. Ipak, možemo slobodno napisati da je to bilo gotovo sve vrijedno spomena što se tiče igre Slobode.

Već u 8. minuti utakmice Široki Brijeg dolazi u vodstvo. Strijelac za momčad s Pecare je Luka Menalo. Ostatak utakmice Široki Brijeg je dominirao terenom i onda u 42. minuti stigao do novog pogotka. Čabraja se prošetao kroz obranu danas neraspoloženog domaćina i matirao vratara Muminovića. Sa prednošću od 2:0 Širokobriježana se odlazi na odmor.

U drugom poluvremenu igrači Slobode su nešto pokušavali, ali obrana gostiju je danas bila odlično raspoložena te su sve akcije Tuzlaka završavale na dvadesetak metara od vrata Bilobrka. Gosti sa Pecare su u 87. minuti preko Barabana došli i do trećeg gola i zaslužene pobjede od 0:3 na Tušnju.