Nogometaši Čapljine odigrali prijateljsku utakmicu sa Neretvom

Iako su nakon prvog poluvremena imali vodstvo od 2:0, izabranici Jusufa Čizmića su do kraja primili dva pogotka i to oba iz svojih grešaka tako da pobjednika nije bilo. Čapljinci su poveli sredinom prvog dijela nakon što je Bebanić sjajno proigrao Muslija koji zaobilazi gostujućeg vratara te pogađa za 1:0. Isti igrač je nešto kasnije povećao vodstvo, a rezultatom 2:0 se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu Čizmić je izrotirao skoro cijelu momčad, ali bez obzira na to Čapljinci su opet imali terensku nadmoć. Dok su domaćini napadali, igrači Neretve su složili jednu akciju nakon koje su smanjili vodstvo Čapljine.

Nakon toga domaćini su imali nekoliko prilika za pogodak. Prije svega treba izdvojit zicer Zubonje čiji je udarac vrlo dobro obranio gostujući vratar, te gredu Jurkovića koji je šutirao s nešto više od 20 metara. Pored ovoga, Čapljinci su izradili nekoliko lijepih akcija, ali je problem opet bila realizacija koja će se morati popraviti do sljedećeg prvenstvenog susreta. Gosti su izjednačili nakon jednog slobodnog udarca sa strane te katastrofalne reakcije vratara Čapljine Džide. Do kraja je Čapljina pokušala doći do pobjede što im nije uspjelo, a razlog tomu je, kao što smo već rekli, vrlo loša realizacija čapljinskih nogometaša.