HŠK Zrinjski, NK Travnik
Momčadi su na teren pokriven maglom istrčali u sastavima:

NK TRAVNIK: Nurković, Terzić, Hasanhodžić, Aleksić, Jašarević, Dudić, Mekić, Kouadio, Kovač, Smajić, Čivić.

HŠK ZRINJSKI: Lončarić, Blaić, Graovac, Radulović, Žeravica, Todorović, Stojanović, Mešanović, Petrak, Laštro, Zakarić.

Već od prve sekunde Plemići su krenuli oštro i u 10 sekundi Dudić brani udarac Todorovića. U 4. minuti 0:1, a strijelac je Mešanović.

I nakon vodtstva Zrinjski ima igru, a na 0:2 povisio je Zakarić za veliko slavlje nogometaša i navijača Zrinjskog.
Plemići se nisu zadovoljili visokim vodstvom i do poluvremena svoj drugi, a za Zrinjski treći pogodak postiže Zakarić.

Reziltatom 0:3 ide se na odmor.

U drugom dijelu Travnik pokušava da smanji rezultat, ali do novog pogotka dolazi Zrinjski koji preko Laštre dolazi do 0:4. Domaćin do počasnog pogodtka ipak stiže u 62. minuti preko Nuhića.

Do kraja utakmice obije ekipe imale su po nekoliko prilika, ali se rezultat nije mijenjao. Na kraju sasvim zaslužena pobjeda Plemića za slavlje sa svojih nekoliko stotina navijača koji su danas bili 12. igrač svog kluba i vodili ga do pobjede.