NK Sloga Uskoplje – HNK Branitelj 1:1 (0:1)

U prvom poluvremenu Branitelj je bio bolji, kontrolirao igru i stvarao šanse, iako su domaćini prvi zaprijetili u 4. minuti preko Zeca.

U 13. minuti Bebanić je uputio udarac sa ruba šesnaesterca koji je prohujao pored vratnice.

0:1 Nakon što je promiješao obranu Sloge Ferenc je izašao pred golmana i lako ga matirao za 0:1.

Sporna situacija bila je u 23. minuti nakon što je pomoćni sudija označio zaleđe kada je Ferenc krenuo sam prema golu. I poslije toga Branitelj je nastavio dominirati, te je u 26. minuti Eminović sa 5 metara pucao preko gola.

U 36. minuti nakon kontre gostiju Bebanić odlično puca, ali golman je uspio ukrotiti njegov udarac.

U 38. minuti Suton je oduzeo loptu Batiniću i proslijedio je Eminoviću čiji udarac je okrznuo desnu vratnicu.

U drugom poluvremenu domaćin je preuzeo inicijativu i jalovo napadao. Sloga je imala šanse u 57. i 87. minuti nakon udaraca Ilića i Milanovića, ali je Pandža uspješno obranio.

1:1 Nakon centaršuta Ilića Jackson je pogodio za 1:1 u 89. minuti.

Zadnja šansa bila je u 92. minuti kada je Ferenc bio sam pred golmanom, ali mu je lopta pobjegla.

Cijela ekipa Branitelja je igrala odlično uz puno zalaganja, a najistaknutiji su bili Ferenc, Zovko i Bebanić, a kod domaćina Zec i Ilić.

Ovim rezultatom Branitelj je zadovoljan jer je zadržao prednost pred konkurentom i približio se ulasku u viši rang što je pokazalo veliko slavlje u svlačionici gostujuće ekipe.