NK Široki Brijeg-Sloga 4:0

Prvi susret u Doboju završio je pobjedom Širokobriježana (2:4) što se pokazalo sasvim dovoljnim za relativno miran uzvrat na Pecari i prolazak Širokog današnjom pobjedom od 4:0 u finale Kupa BiH.

Trener Musa je u prvih jedanaest stavio nešto promijenjeni sastav u odnosu na nekoliko zadnjih utakmica Širokog pa su priliku dobili golman Nikola Marić, na desnoj strani igrao je Mario Ljubić, standardnog Bertošu zamjenio je Stipo Marković. Umjesto D. Džidića priliku je dobio Slavko Brekalo a u napadu je na poziciji napadača Matea Roskama priliku dobio mladi Ivan Barišić.

Kako se i očekivalo Široki je bez većih problema dobio i ovu utakmicu protiv dobojske Sloge (Prva liga RS) i golovima Kreše Kordića u 11. min., Ivana Barišića u 39. Džidić je povisio u 66.minuti na 3:0 a Mirko Marić je postavio konačni rezultat od 4:0 u 73.minuti susreta.