NK Široki Brijeg-RNK Split 4:1

Gosti su poveli u 47. minuti preko Žužula, a onda je uslijedio preokret domaćih nogometaša. Poravnao je Ivanković, zatim je Mišić poentirao dva puta, a konačan rezultat 4:1 postavio je Varea.

NK Široki Brijeg: Baćak, Ćorić (od 74. Diogo), Renato, Džidić (od 77. Brekalo), Bertoša, Ivanković (od 68. Varea), A. Serdarušić (od 55. Marciano), Šilić (od 57. Mišić), Zakarić (od 78. Kvesić), Roskam (od 68. Pinjuh), Wagner. Trener: Mario Ćutuk

RNK Split (prvo): Vuković, Marčić, Križanac, Vidić, Budiša, Vitaić, Šimić, Baraban, Erceg, Rebić, Golubović.
Drugo poluvrijeme: Zagorac, Radnić, Milović, Budiša (od 64. Lojić), Dam. Rašić, Tabi (od 79. Tešija), Vitaić (od 64. Miljak), Bučan, Žužul, Obilinović (od 72. Jordan), Ćapin. Trener: Ivan Katalinić