NK Široki Brijeg - NK Vitez 1:0

NK Široki Brijeg, Aberdeen , NK Široki Brijeg, NK Vitez, NK Široki Brijeg

... i tražili su rani pogodak. Već u devetoj minuti utakmice Široki Brijeg je veliku prigodu da dođe u vodstvo. Nakon prekršaja na Čabraji u šesnaestercu, sudac se nije nimalo dvoumio i pokazao je na bijelu točku. Čabraja je uzeo loptu, opucao, ali vratar Viteza Ivan Tirić odlično brani penal.

Domaći su u nastavku akcije postigli gol, ali je on poništen zbog nedozvoljene pozicije. Imao je domaćin tijekom prvog poluvremena inicijativu na terenu. Vitez je međutim igrao hrabro i otvoreno i stvarali su probleme domaćem timu.

Na odmor se odlazi rezultatom 0:0. U drugo poluvrijeme Široki Brijeg kreće dosta odlučnije, što im je u 61. minuti utakmice donijelo i vodstvo. Naime, sudac je dosudio novi penal, a ovaj put precizan je bio Josip Ćorić.

Do kraja meča još nekoliko pokušaja na obje strane. Međutim, ostalo je 1:0 za teška, ali vrijedna tri boda za Široki.

NK Široki Brijeg - Vitez 1:0 (Ćorić 61'p)

NK ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Barišić, Čabraja, Ćorluka, Menalo, Jurić, Ćorić, Begonja, Bralić, Marković.

NK VITEZ: Tirić, Brekalo, Tipurić, Peko, Bibić, Zukić, Karić, Ćosić, Mamić, Bojo, Šantić.