NK Široki Brijeg- NK GOŠK 1:1

NK Široki Brijeg, NK GOŠK Gabela, NK Široki Brijeg
Po vrlo teškim uvjetima igralo se na Pecari - teren je bio natopljen, a jaka kiša padala je tijekom cijeloga susreta. U takvim vremenskim uvjetima u prvom poluvremenu nešto bolje snašao se domaćin. Široki je imao incijativu na terenu i izabranici Goce Sedloskog pokušavali su dugim loptama nekako pronaći put do mreže gostiju.

Široki je imao izglednu šansu u 39. minuti iz slobodnog udarca doći do pogotka, ali Kozić je bio siguran i na odmor se otišlo s početnih 0:0.

Domaći su se našli u odličnoj prilici u 55. minuti kada je sam ispred vrata GOŠK-a istrčao Jurić, ali se nije dobro snašao. Njegov promašaj "pokupio" je Bagarić, ali obrana gostiju uspjela je nekako reagirati i Široki veliku šansu nije iskoristio.

Gosti su do vodstva 0:1 došli u 73. minuti nakon pogreške obrane domaćih. Loptu je lagano u mrežu pospremio Ramić. No, gosti nisu dugo slavili, u 80. minuti susreta Bagarić je poravnao na 1:1.

U sljedećem kolu Široki ide na gostovanje kod Željezničara, a GOŠK dočekuje Radnik.