NK Široki Brijeg-NK Čelik 7:2

WAGNER
Domaći su od prve minute krenuli po pobjedu ali Čelik je iskoristio jednu nesmotrenost obrane domaćih i prvi došao u vodstvo već u 7. minuti utakmice golom Đelmića. Nije se dugo čekalo na odgovor Širokog jer je Ćorluka iz jedne dosta teške situacije pogodio gol danas vrlo lošeg Adilovića.

Daljnji tijek utakmice bio je prava pravcata golijada na Pecari. Golovi u se redali kao po nekoj vrpci (18. min. Kožulj je pogodio za vodstvo Širokog. U 23. Mihaljević postiže svoj prvi premijerligaški gol i dovodi Široki u prednost od 3:1. Marković je autogolom smanjio rezultat u 36. min na 3:2. Pet minuta kasnije Wagner je asistirao za Dinu Ćorića koji zabija pod prečku Adilovića za 4:2.

Drugo poluvrijeme nastavljena je golijada Širokog. Mihaljević (drugi gol), također Ćorluka drugim golom te Jure Ivanković zapečatili su agoniju Zeničana na Pecari.

Foto i tekst: ABCportal.info