NK Široki Brijeg - Gyirmot FC (2:2) 6:7

Gyirmót FC, NK Široki Brijeg, istria winter cup 2017, NK Široki Brijeg, Goran Sablić , NK Široki Brijeg, NK Metallehe BSI
Pobjednik je riješen tek nakon izvođenja kaznenih udaraca, a u regularnom dijelu utakmica je završila 2:2.

Poveo je NK Široki Brijeg u 15. minuti preko Repića. Tanchyk pogađa za izjednačenje u 41, i sa 1:1 se ide na odmor.

Novak u 86. minuti dovodi mađare u vodstvo 1:2, a Bralić u sudaćkoj nadoknadi donosi poravnanje i kaznene udarce.

Lutrija kaznenih udaraca odlučila je da Gyirmot rezultatom 6: 7 bude pobjednik turnira.

Za NK Široki Brijeg pogađali su Krstanović, Ivanković, Čabraja i Bralić, dok su neprecizni bili Brekalo, Baraban i Sesar . Za Mađare su  pogodili Novak, Vass, Bori, Veres i Szegi. .