NK Široki Brijeg-GNK Dinamo 3:2

NK Široki Brijeg, FK Sarajevo, NK Široki Brijeg, GNK Dinamo Zagreb, GNK Dinamo, Vukovar, NK Široki Brijeg, NK Osijek, Vukovar, Europska liga, GNK Dinamo Zagreb, Dinamo, Red Bull Salzburg, NK Široki Brijeg, fk drina
U drugom polufinalnom susretu Osijek je bio bolji od domaćina Vukovara (3:0). Tako će u utakmici za treće mjesto snage odmjeriti domaćin Vukovar i Dinamo (nedjelja, 13.30 sati), dok će se u finalu sastati Široki Brijeg i Osijek (nedjelja, 15.30 sati).

Široki Brijeg je poveo već u 21. minuti preko Mihaljevića koji je načeo mrežu svoga bivšeg kluba. Mihaljević je primio loptu na rubu kaznenog prostora, oslobodio se igrača i sa 16 metara preciznim udarcem lijevom nogom pogodio sami kut Eduardova gola. Buhač je u 62. minuti povisio na 2:0. Samo dvije minute kasnije Karačić je autogolom smanjio na 2:1 nakon solo prodora Fernandesa. Isti igrač je donio i poravnanje svojoj momčadi u 70. minuti. Nakon Lovrenova ubačaja iz kornera Čileanac je glavom matirao Bilobrka. Ipak, Široki Brijeg je zahvaljujući Juri Ivankoviću uspio slaviti protiv Dinama. Ivanković je u 78. minuti na asistenciju Buhača postavio konačnih 3:2.

Široki Brijeg: Bilobrk - Ćorluka (od 41. Buhač), Džidić (od 41. Laštro), Kožulj (od 51. Plazonić), Karačić - Landeka (od 51. Ivanković), Marković, Mihaljević (od 63. Menalo), Peko (od 41. Barišić) - Pandža, Wagner (od 66. Kožul).

Dinamo: Eduardo - Boras (od 41. Taravel), Sigali (od 41. Šimunović), Šimunić (od 41. Andrijašević), Ibanez (od 66. Sosa) - Vukojević, Goncalo (od 66. Lovren), Machado (od 51. Moro) - Wilson (od 66. Brekalo), Božić (od 51. Stanić), Fernandes.