NK Široki Brijeg-FK Sarajevo 1:0 - 06.12.2015

NK Široki Brijeg, FK Radnik, NK Široki Brijeg, NK Vitez, NK Široki Brijeg, FK Sarajevo
Momčadi su istrčale u sastavima:

NK Široki Brijeg: Soldo, Barišić, Pehar, Krstanović, Baraban, Ćorluka, Kožulj, Sesar, Brekalo, Bralić, Crnov.

FK Sarajevo: Plakalo, Kadušić, Rustemović, Kovačević, Amer Bekić, Okuć, Duljević, Benko, Berberović, Barbarić, Kallasi.

Prvo poluvrijeme završava bez pogodaka, a bilo je prigoda s obije strane. Najbliži pogotku kod domaćih bio je Krstanović, dok je kod gostiju strijelac u par navrata mogao biti Benko.

U drugom dijelu igra se rasplamsala, i na samom startu Krstanović ima sjajnu prigodu, ali vratar Sarajeva Plakalo sjajno intervenira. S druge strane i Benko je u sjajnoj prigodi, ali ostaje 0:0. Do vodstva Široki dolazi preko Kožulja u 69. minuti susreta.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, i Široki je osvojio tri velika boda.

Utakmici je nazočilo oko 3500 gledatelja.