FOTO  NK Osijek – FK Željezničar 3:1

NK Osijek, FK Željezničar

Od početka utakmice Osječani su bili bolji, a poveli su iz jedanaesterca kojeg je iskoristio Barišić. Željezničar je izjednačio preko Ćutuka pred kraj prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme Osijek ponovo dolazi do prednosti kada glavom pogađa Lešković. Sredinom drugog poluvremena jedanaesterac za Željezničar, ali udarac Stančevskog odlično brani Mikulić koji se istakao i par minuta kasnije, kada ispod prečke vadi jedan udarac sa 20-tak metara. U 85.minuti brza akcija Osječana koju završava Maglica i postavlja konačni rezultat 3:1.

Osijek: Vargić (Mikulić), Glavaš, Novaković, Lešković, Bubalo, Aleksić, Pongračić, Pušić, Maglica, Barišić, Perošević.

Cijela ekipa Osijeka je odigrala odličnu utakmicu i dokazala da među mladim igračima ima velikog potencijala, posebno se to odnosi na Leškovića koji je sve utakmice na pripremama odigrao odlično, i dokazao da za njega ima mjesta i u prvom sastavu, ujedno je i najbolji strijelac sa 3 gola. Uz njega treba istaknuti i Pušića, te posebno desnu stranu Glavaša i Peroševića.