NK GOŠK nakon kaznenih udarca prošao u osminu finala Kupa BiH

HNK Čapljina-NK Gošk

U šesnaestini finala Kupa BiH NK GOŠK je na svom terenu danas dočekao ekipu FK Radnik iz Bijeljine.

NK GOŠK činili su: Kragić, Čolić, Hukara, Sarvan, Ereiz, Mustafić, Pavičević, Savić, Jusufbašić, Hodžurda i Kožul.

FK Bilobrk, Bečelić, Simonović, Mekić, Bradonjić, Zukić, Maksimović, despotović, Plavšić, Motika i Merajić.

Eldin Mustafić je zabio je za vodstvo GOŠK-a od 1:0.,a u zadnjim strenucima prvog poluvremena vratar domaćih je skrivio kazneni udarac koji je iskoristio Dejan Maksimović za poravnanje rezultata.

Nakon 90 minuta igre nije bilo pobjednika  pa se pristupilo izvođenju kaznenih udaraca.

Bolji u izvođenju kaznenih udaraca bili su nogometaši  NK GOŠK i ukupnim rezultatom 4:2 plasirali su se u dalje natjecanje.