FOTO  NK GOŠK Gabela - HŠK Zrinjski 0:2

zrinjski - gošk

Zrinjski je već u 12. minuta pogodio mrežu GOŠK-a. Strijelac za Plemiće bio je Slobodan Jakovljević nakon odličnog ubačaja Tonija Jovića.

Nakon vodstva Zrinjskog igralo se većinom na sredini terena i bez pravih šansi pred oba gola i na odmor se otišlo vodstvom mostarskog tima od 0:1.

Početak drugog poluvremena pripao je domaćinim, koji su pokušavali izjednačiti rezultat, ali danas je na vratima Zrinjskog bio raspoloženi Kenan Pirić koji je sve šanse gostiju uspješno riješio.

Zrinjski je imao odličnu prigodu u 54. minuti, ali udarac Jovića odlazi tik uz stativu. Sve dileme oko pobjednika okončane su u 69. minuti. Prekrasan gol postigao je Nemanja Bilbija za sigurnih 0:2.

Razlika je u ovom duelu mogla biti i veća. Međutim, ponovo je realizacija zakazala u završnici i ostalo je do kraja 0:2 za Plemiće koji čvrsto drže vrh Premijer lige BiH.

Premijer liga BiH, 8. kolo: GOŠK - Zrinjski 0:2 (Jakovljević 12', Bilbija 69')

NK GOŠK: Kozić, Čolić, Bošnjak, Radeljić, Odak, Anković, Pehar, Zolj, Deak, Vego, Sušić.

HŠK ZRINJSKI: Pirić, Barišić, Jović, Pezer, Stojkić, Todorović, Perišić, Jakovljević, Katanec, Filipović, Bilbija.