FOTO  NK Cim- HNK Sloga Uskoplje 1:4

NK Cim, HNK Sloga Uskoplje

Utakmica je odigrana pred 50 gledatelja ,gdje su nazočni gledatelji gledali jako dobru utakmicu sa pet zgoditaka i dosta prigoda za jednu i drugu ekipu .U prvom poluvremenu ekipa Cima je propustila je nekoliko prigoda i bila je kažnjena u 34 min iz jedne kontre Sloge zgoditkom Lea Jankovića.

U zadnjim minutama prvog poluvremena igrač Cima Marino Džidić poravnava rezultat na 1-1 i sa tim se rezultatom se odlazi na odmor. U drugo poluvrijeme ekipa Cima ulazi nervozno i sa željom da što prije postigne vodeći zgogitak. Međutim iz jednog kornera u 61. min gosti dolaze u vodstvo zgoditkom Leonarda Glavaša. 67.min. kapiten Sloge Vladimir Grubeša postiže prelijep zgoditak za vodsvo od 3-1 .Deprimirana ekipa Cima pada u igri i prima još jedan gol iz jedanaesterca u 80 min.Strelac je još jednom bio kapiten Sloge Vladimir Grbeša. Treba pohvalit mlade vratare Fišića iz Cima i Muratspahića iz Sloge jer su imali nekoliko bravuroznih odbrana.Utakmica je stvarno bila fer i korektna i sudačka trojka S.Kovačević ,O.Kožul i D.Lovrić nije imala težak zadatak .Delegat na ovoj utakmici je bio Marinko Jelić .Nakon utakmice trener Cima Slaven Šuman -Tunga je čestitao protivniku na zasluženoj pobijedi i rekao da su njegovi igrači u prevelikoj želji da pobijede jednostavno izgorili.Za kraj čestitao je svojim igračima na osvojenom sedmom mjestu u jesenjem dijelu lige i da kao ekipa mogu da budu zadovoljni jer su ovi mladi momci osvojili 19 bodova. Tijekom vikenda odigrane su utakmice trinaestog kola Druge lige FBiH, skupina jug.

HNK Stolac - NK Troglav (1918) 3:0 (Raguž D. x2, Perić);
FK Klis - HNK Neum 5:0 (Šehić. Habibija, Husrep, Kudra A., Vila - penal);
HNK Rama - HNK Grude 0:1 (Šimić);
NK Cim - HNK Sloga GV/U 1:4 (Džidić / Janković, Glavaš, Grubeša x2);
NK Kamešnica - FK Turbina 2:0 (Krezo, Čeko).
HNK Tomislav - HNK Branitelj 4:0 (Bandić, Stipić, Šteko, Bagarić);
NK Sloga Lj. - HNK Brotnjo 0:6 (Rozić, Sulić x3, Gugić, Petrina).