celik-zrinjski
Momčadi su istrčale u slijedećim sastavima:

NK Čelik: Adilović, Đidić, Karić, Dedić, Salčinović, Selimović, Kojić, Popović, Bureković, Hećo, Jusić.

HŠK Zrinjski: Vasilj, Graovac, Tomić, Radulović, Ćorić, Stojkić, Todorović, Mešanović, Arežina, Laštro, Filipović.

Početak utakmice pripada Zrinjskom, a prvu priliku na utakmici imaju Plemići u 10 minuti kada Todorović puca u domaćeg vratara Adilovića. Nakon toga udarac Selimovića odlično brani Vasilj, dok s druge strane Mešanović puca glavom pored vrata.

Čelik do vodstva dolazi u 25 minuti, a strijelac je Dedić. U 32 minuti Arežina je u sjajnoj poziciji, ali lopta ide pored vrata. Prvi dio završava rezultatom 1:0.

U drugom dijelu Zrinjski ubacuje u brzinu više i u 49 minuti Filipovič pogađa vratnicu, a minutu kasnije Graovac pogađa za 1:1.

U 63 minuti Mešanović je u dobroj prigodi, ali puca preko vrata.

Zrinjski dolazi do vodstava u 83. minuti iz kaznenog udarca preko Mešanovića, a već dva minuta kasnije domaći preko Džidića stižu do poravnanja. U sudačkoj nadoknadi Zakarić je u sjanoj prigodi, ali puca u vratara.

Utakmica je tako završila neudlučenim rezultatom 2:2