Nikica Jelavić pogađa, a Misimović asistira

Nikica Jelavić, Glasgow Rangers, Nikica Jelavić, Glasgow Rangers, Nikica Jelavić, Nikica Jelavić, Glasgow Rangers, Glasgow Rangers, Nikica Jelavić, Nikica Jelavić, everton, igrač mjeseca, Hull City, Nikica Jelavić, Hvar, nogometaš, Nikica Jelavić, Slaven Bilić, West Ham United engleski klub, Nikica Jelavić, West Ham United, Slaven Bilić, nogomet, Nikica Jelavić, Zvjezdan Misimović, nogomet
U gradskom derbiju kineske Druge lige, Beijing Renhe svladao je Beijing BG 2:1 preokretom u zadnjim minutama utakmice.

Nakon što su gosti poveli golom Xiangchuang Yana u 81. minuti susreta, u 86. je izjednačio Nikica Jelavić udarcem glavom na ubacivanje iz kornera Zvjezdana Misimovića. Misimović je asistirao i tri minute kasnije, a loptu je u mrežu, također glavom, poslao Chen Jie.

Beijing Renhe je nakon 16. kola na petom mjestu s četiri boda manje od prvoplasiranog Qingdao Huanghaija.