FOTO  Nestvaran rezultat u Kupu FBiH: Nogometaši Ljubuškog 'ponizili' federalnog prvoligaša Čapljinu

HNK Ljubuski - HNK Capljina 7-0

Nogometaši Ljubuškog izborili su plasman među 32 najbolje ekipe u Kupu BiH.

U drugom kolu Kupa NS FBiH Ljubušaci su na svom Babovcu porazili Čapljinu s nevjerojatnih 7:0.

Ivan Buhač doveo je Ljubuški u vodstvo u 10. minuti, Karlo Buhač je povisio na 2:0 u 26, a Nikola Granić je bio strijelac u 34. minuti.

U nastavku su još četiri lopte završile u mreži Čapljine. Pero Puljić koji je ušao na poluvremenu pogodio je u 50. minuti.

Karlo Buhač je u 55. postigao svoj drugi, a u 63. minuti treći pogodak na susretu. Konačnih Ljubuški - Čapljina 7:0 postavio je Ivan Buhač u 72. minuti.

NK Ljubuški: Pavlović, Bilić, Vištica, Markić, Bošnjak, Lauc, Buhač, Granić, Buhač, Bebek, Brkić.

HNK Čapljina: Grbavac, Sušić, Brkić, Blažević, Šuta, Zubac, Đurić, Savić, Hadžikadunić, Jelčić, Džidić.

Gošk je na gostovanju porazio Klis s 4:0. Vedin Kulović je dva puta bio strijelac u prvom dijelu, a u drugom poluvremenu golove su postigli Anes Mašić i Haris Rizvanović.

FK Klis: Ramić, Ćosić, Šehić, Vila, Kudra, Hakalović, Šimunović, Husrep, Čilić, Jahić, Makan.

NK GOŠK: Kragić, Fukara, Sarvan, Kulović, Mustafić, Pavičević, Šunjić, Savić, Rizvanović, Šantić, Kožul.