FOTO/VIDEO  Na današnji dan odigrana najbolja utakmica svih vremena u BiH: NK Široki-HŠK Zrinjski 3:4

Široki Zrinjski

...koju su mnogi s pravom proglasili najboljom utakmicom svih vremena u PL BiH.

Utakmici je nazočilo oko 4500 gledatelja, a od toga više od pola su bili navijači Zrinjskog koji su se smjestili na dvije tribine Pecare.

Momčadi su nastupile u slijedećim sastavima:

NK Široki Brijeg:Soldo, Pandža, Barišić, Ćorić, Pehar, Krstanović, Baraban,Wagner, Kožulj, Brekalo, Crnov

HŠK Zrinjski: Karačić, Graovac, Tomić, Žeravica, Čolić, Stojkić, Todorović, Mešanović, Petrak, Laštro, Filipović.

Utakmica je završila pobjedom Zrinjskog 3:4. U 6. minuti Crnov je doveo domaće u vodstvo, a u 13. minuti Krstanović je pogodio  za 2:0. Iz kaznenog udarca smanjio je  Mešanović u 30 minuti i to je bio rezultat prvog dijela.

Na samom otvaranju drugog dijela poravnava Petrak na 2:2, a Zrinjski do vodstva 3:2 dovodi Todorović euro pogotkom u 69. minuti.  Pandža vraća na 3:3 u 76. a slavlje Zrinjskom u sudačkoj nadoknadi donosi Arežina za konačnih 3:4.