Mujan zabio dva gola za Deportivo B, briljirao Nikica Jelavić

reprezentacija hrvatske, Hrvatska reprezentacija, Hrvatska zemlja, italija, Argentina
Luka Modrić (Real Madrid): Nije igrao u 3:0 pobjedi protiv Elchea, morao odraditi suspenziju zbog žutih kartona

Ante Rebić (Fiorentina): Njegova momčad danas igra u gostima kod Parme

Marko Livaja (Atalanta): S klupe odgledao utakmicu u kojoj je njegova momčad remizirala s Udineseom rezultatom 1:1

Danijel Subašić (Monaco): Branio svih 90 minuta u pobjedi protiv Reimsa rezultatom 3:2

Josip Radošević (Napoli): Njegova momčad danas igra protiv Genoe

Ivan Perišić (Wolfsburg): Igrao do 63. minuti u 3-1 pobjedi protiv Leverkusena, asistirao Dostu za prvi pogodak u 13. minuti

Šime Vrsaljko (Genoa): Danas igraju u gostima kod Napolija

Mirko Oremuš (Hapoel Acre): Odigrao cijelu utakmicu u porazu svoje momčadi protiv Bney Yehude od 1-0

Ivan Santini (Kortrijk): Odigrao svih 90 minuta u porazu od 2:1 protiv Monsa

Stipe Perica (NAC Breda): Nije nastupio u 1-0 porazu svoje momčadi protiv Cambuura zbog crvenog kartona kojeg je zaradio u prošlom kolu

Tonći Kukoč (Brescia): Ušao s klupe u 70. minuti utakmice u kojoj je njegova momčad poražena u gostima kod Crotonea

Ante Vukušić (Lausanne): Igrao do 76. minute u pobjedi protiv St. Gallena od 3:0

Ante Kulušić: (Genclerbirligi): Odigrao svih 90 minuta u 2-2 remiju s Konyasporom

Kaja Rogulj (Austrija Beč): Odigrao cijelu utakmicu u remiju bez golova u gostima kod Wolfsbergera

Marin Tomasov (1860 Munchen): Nije bio u kadru u remiju njegove momčadi s Paderbornom od 2:2

Mario Budimir (Panetolikos): Utakmica s Kallonijem na rasporedu je danas

Tonći Mujan (Deportivo B): Odigrao cijelu utakmicu i zabio svoja prva dva pogotka u dresu novog kluba, sjajnoj partiji pridodao i jednu asistenciju u 5-1 pobjedi protiv Alondrasa

Goran Blažević (Levski Sofia): Nije bio u kadru u 2-2 remiju svoje momčadi protiv Slavije iz Sofije

Antonio Asanović (Dinamo Bukurešt): Nije bio u kadru u porazu svoje momčadi protiv Victorije od 2:1

Mario Tičinović (Nordsjaelland): Danas igraju Esbjerga

Ivan Runje (Nordsjaelland): Danas igraju protiv Esbjerga

Igor Bubnjić (Udinese): Nije bio u kadru u 1:1 remiju s Atalantom
Hrvatski reprezentativci:

Nikica Jelavić (Hull): Zabio dva gola u gostujućoj pobjedi 0d 4:0 protiv Cardiffa, igrao svih 90. minuta

Ivan Rakitić (Sevilla): Asistirao Cokeu za jedini pogodak u pobjedi njegove momčadi u gostima kod Rayo Vallecana, zamijenjen u 93. minuti susreta

Niko Kranjčar (Queens Park Rangers): Zbog ozljede nije nastupio u susretu u kojem je njegova momčad s 1-0 poražena od Charltona

Dejan Lovren (Southampton): S klupe odgledao 3:1 poraz u gostima kod West Hama

Mateo Kovačić: Igrao do 66. minute u 1:1 remiju svoje momčadi s Cagliarijem

Danijel Pranjić (Panathinaikos): Odigrao svih 90 minuta u 1:1 remiju protiv Ergotelisa, zabio gol u 19. minuti, zaradio žuti karton

Gordon Schildenfeld (Panathinaikos): Odigrao svih 90 minuta u remiju protiv Ergotelisa, dobio žuti karton

Ivica Olić (Wolfsburg): Ušao s klupe u 51. minuti u pobjedi protiv Leverskusena od 3-1, asistirao u 58. minuti za gol Gustava, do kraja zaradio i žuti karton

Mario Mandžukić (Bayern): Odigrao svih 90 minuta u 4:0 pobjedi protiv Hannovera, zabio gol u 66. minuti, a prije toga asistirao je Mulleru za pogodak u 59. minuti

Ivo Iličević (HSV): Nije bio u kadru u 3:0 pobjedi protiv Borussije iz Dortmunda

Milan Badelj (HSV): Odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Borussije iz Dortmunda