MNK Zrinjski: Plemići slavili u Gradskom derbiju i plasirali se u finale kupa

MNK Zrinjski-MNK Brotnjo
Prednost Zrinjskom donio je Josip Bošković, već u prvom minutu.

Stari Grad preko kapitena Edisa Mrša poravnava rezultat na 1:1, u 3. minutu.

Dva minuta kasnije novu prednost mostarskim "Plemićima" donosi kapiten Ivan Drežnjak.

Na novi povratak Starog Grada čekalo se do 15. minuta, kada je siguran realizator kaznenog udarca sa 10 metara bio Kristian Zor.

Ipak, konačan rezultat prvog poluvremena i prednost Zrinjskom donosi Mirko Hrkać, nekoliko sekunda kasnije.

Drugi dio bolje otvara MNK Mostar SG 'Staklorad'. Na 3:3 je poravnao Seldin Zatagić u četvrtom minutu nastavka.

Tri minuta prije kraja susreta još jedan pogodak za Zrinjski, prednost od 3:4 donio je kapiten Ivan Drženjak, svojim drugim golom na večerašnjoj utakmici.

Pitanje pobjednika riješio je Franjo Delić u 39. minutu, kada je postavio konačnih 3:5 za Zrinjski.

Zrinjski je ovom pobjedom nanio prvi poraz Starom Gradu u gradskim derbijima ove sezone, i osim toga, izborio je i finale Kupa Bosne i Hercegovine, a titulu će pokušati obraniti u dvomeču sa sarajevskim Centrom.

U drugom polufinalu, Centar je slavio protiv Jokera iz Novog Travnika.

MNK MOSTAR SG 'STAKLORAD' - MNK ZRINJSKI 3:5 (2:3)