FOTO  MNK Zrinjski-MNK Centar 4:5

MNK Zrinjski-MNK Centar
Plemiće  Ivan Ivanković na startu dovodi u vodstvo od 1:0, a prednost je u sedmoj minuti povećavao Ivan Drežnjak. Pirić je smanjio na 2:1, ali pred odlazak na odmor Ivan Ivanković  pogađa za 3:1.

U nastavku prvo na 3:2 smanjuje Jelić, a zatim Nuhanović pogađa za 3:3. Darko Raguž u 33. minutu ponovo dovodi Plemiće do prednosti 4:3, a  Handžić sa dva pogotka  preokreće rezultat i donosi pobjedu gostima iz Sarajeva.

MNK ZRINJSKI - MNK CENTAR 4:5 (3:1)
Dvorana "Bijeli brijeg"
Suci: Goran Ilić (Doboj) i Romeo Primorac (Ljubuški)
Strijelci: 1:0 Ivanković 1, 2:0 Drežnjak 7, 2:1 Pirić 19, 3:1 Ivanković 20, 3:2 Jelić 25, 3:3 Nuhanović 28, 4:3 Raguž 33, 4:4 Handžić 37, 4:5 Handžić 40
Žuti kartoni: Jusić (Centar)

MNK Zrinjski: Skuhan, Ivanković, Raguž, Hrkać, Vlaho, Čolak, Korać, Bevanda, Drežnjak, Suton, Livaja, Beriša, Čerkez Trener: Nikola Tomičić

MNK Centar: Suković, Jusić, Kahvedžić, Handžić, Jelić, Seferović, Pitić, Nuhanović, Pirić, Lokmer, Buljubašić Trener: Josip Lokmer