MNK Seljak-MNK Zrinjski 3:6

Zrinjski-Centar
Prednost "Plemićima" donio je Franjo Delić u 2. minutu susreta, a tu prednost udvostučio je kapetan gostiju Ivan Drežnjak u 10. minutu meča.

U 18. minutu Seljak preko Joze Mihaljevića smanjuje na 1:2, a u istom minutu Zrinjski povisuje na 1:3, strijelac je bio Ivan Ivanković.

Isti igrač postavio je i konačnih 1:4 u prvom poluvremenu, u 20. minutu.

U 26. minuti na 2:4 smanjuje Ante Ramadža.

Drugi gol na ovoj utakmici postigao je i kapetan Zrinjskog, Ivan Drežnjak, kada je u 31. minuti povisio prednost svoje ekipe na 2:5.

Ovu utakmicu het-trikom krunisao je Ivan Ivanković u 36. minuti, kada je zatresao mrežu Seljaka za prednost od 2:6.

Konačnih 3:6 postavio je Ante Ramadža, svojim drugim golom na večerašnjoj utakmici.

U posljednjem kolu, Seljak gostuje kod Starog Grada, dok Zrinjski dočekuje ekipu Leotara.

U ovom kolu odigrane su još dvije utakmice, Brotnjo je srušio Mostar SG, dok je Centar uzeo sav plijen u Trebinju.

MNK SELJAK - MNK ZRINSKI 3:6 (1:4)