MNK Brotnjo Premier SK- MNK Zrinjski 1:1

Zrinjski-Centar
Prvo poluvrijeme proteklo je u mirnoj igri, sa nekoliko sjajnih prilika na obe strane, ali mreže su mirovale.

U 29. minutu Zrinjski prvi dolazi do prednosti, i to preko Romana Vlaha.

Samo četiri minute kasnije domaći, na radost velikog broja gledalaca, poravnavaju na 1:1. Strijelac je bio Kristijan Pantić.

Do kraja utakmice više nije bilo pogodaka, pa je hercegovački derbi i derbi 2. kola Premijer futsal lige BiH završen bez pobjednika, konačnim rezultatom 1:1.

U narednom kolu Brotnjo gostuje u Konjicu kod Sofića, dok Zrinjski na svom terenu dočekuje trebinjski Leotar.

MNK BROTNJO 'PREMIER SK' - MNK ZRINJSKI 1:1 (0:0)