MNK Brotnjo-MNK Zrinjski 5:3

MNK Zrinjski-MNK Brotnjo
Već u 4. minutu Marko Grgić je doveo domaće u prednost, a isti igrač je mrežu Mostaraca zatresao i deset minuta kasnije i tako udvostručio tu prednost.

Dva minuta prije odlaska na odmor "Plemiće" u igru vraća Zvonimir Ćavar, ali samo minut kasnije kazneni udarac za domaće realizuje doskorašnji igrač KMF Nevesinje, Franjo Delić, i tako povisuje na sigurnih 3:1.

Ipak, posljednju riječ u prvom dijelu imali su gosti, kada je konačnih 3:2 postavio hrvatski internacionalac Josip Božinović.

Rezultat 3:2 stajao je na semaforu sve do finiša susreta. Tada na 4:2 povisuje Luka Suton, ali samo par sekundi kasnije Ivan Ivanković smanjuje zaostatak svoje ekipe na 4:3.

Pitanje pobjednika, drugim golom na meču, riješio je Luka Suton u posljednjem minutu meča.

U narednom kolu Brotnjo gostuje kod Tanga, dok će Zrinjski povratak na pobjednički put tražiti u Tuzli kod Salinesa.

MNK BROTNJO - MNK ZRINJSKI 5:3 (3:2)