MNK Brotnjo – KMF Čelinac 4:0

MNK Brotnjo, KMF Sokrates, MNK Brotnjo, KMF Čelinac
Dva pogotka u novoj premijerligaškoj pobjedi Brotnja postigao je Marin Šunjić, a mrežu Čelinca pogađali su i Vedrana Marić i Kristijan Pantić.Mrežu Čelinca u utakmici 10. kola Premijer futsal lige BiH načeo je Marin Šunjić pogotkom u 2. minuti susreta. Deset minuta kasnije isti igrač povisio je na 2:0, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U desetoj minuti nastavka u strijelce se upisao Vedran Marić, a tri minute prije kraja pobjedu Brotnja, pogotkom za 4:0, potvrdio je Kristijan Pantić.

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Šunjić, Pantić, T. Bevanda, Bošković, Galić, S. Dujmović, Z. Bevanda, Marić, Hrkać.

KMF Čelinac: Močić, Ivanković, Ćulum, Blagojević, Orašanin, Matijašević, Radosavac, Janković, Ličina.