FOTO  Minimalni poraz Plemića: PFC Ludogorets - HŠK Zrinjski 1:0

ludogorets - zrinjski

Zrinjski je taktički odigrao odličnu utakmicu, a jedini pogodak na utakmici postigao je Moti nakon pogreške vratara Zrinjskog Solde.

Wanderson je ubacio iz kornera, Soldo loše procijenio let lopte a Moti glavom zabio za 1:0. Nakon toga, Zrinjski je zaigrao mnogo bolje, te je imao nekoliko lijepih prigoda. Prijetili su Filipović, Todorović i Čirjak, ali je vratar Ludogoreca Renan bio sjajan.

U 42. minuti, stopostotna prilika za domaće. Keseru je šutirao, a Soldo fantastično obranio i iskupio se za lošu reakciju kod gola. Do kraja poluvremena zaprijetio je i Marcelinho, ali ostalo je 1:0.

U drugo poluvrijeme Ludogorets je imao više loptu u svojim nogama, ali Zrinjski je odlično igrao u fazi obrane tako da Ludogorets sve do pred kraj utakmice nije uspio napraviti neku značajniju šansu.

Ipak, u sudačkoj nadoknadi bilježimo dva udarca Ludogoretsa koje odlično brani vratar Soldo.

Zrinjski je imao i podršku svojih Ultras-a, njih oko 60-tak bodrilo je aktualnog prvaka sa tribina stadiona u Razgradu.

Uzvratna utakmica Zrinjskog i Ludogoreca igra se za sedam dana na Pecari.