Mandžukićev prvi pogodak u dresu Atletica

Mario Mandžukić, transfer, Atletico Madrid, nogomet, Mandžukić, Španjolska, Mario Mandžukić, Atletico Madrid, Atletico Madrid, Mario Mandžukić, nogomet
Svoj prvi pogodak u prugastom crveno-bijelom dresu madridskog Atletica, hrvatski nogometni reprezentativac Mario Mandžukić postigao je u prijateljskoj utakmici protiv Wolfsburga, svog nekadašnjeg kluba.

Atletico je stigao do uvjerljive pobjede 5-1, a mogli su Španjolci i uvjerljivije slaviti u Volkswagen Areni da su Mandžukić i suigrači bili precizniji.

Atletico je zahvaljujući Raulu Garciji i njegovim pogocima u 14. i 54. minuti, poveo 2-0. Na 3-0 iz kaznenog udarca povisio je Mandžukić u 62. minuti, poslavši loptu po sredini gola pod gredu. U 67. minuti Naldo je smanjio zaostatak domaćina, ali samo minutu kasnije Koke je pogodio za 4-1. Konačnih 5-1 u 83. minuti postavio je Hernandez.

U početnoj postavi Wolfsburga bio je hrvatski reprezentativac Ivica Olić, dok se Ivan Perišić još uvijek oporavlja od operacije ramena.