FOTO  Mandžukić i Olić potopili Srbiju!

Prvi gol postigao je Mario Mandžukić na asistenciju Ivice Olića u 23. minuti utakmice. Drugi gol Hrvatska je postigla u 37. minuti utakmice. Nakon odličnog ubačaja Darija Srne sa nekih 25 metara najbolje se snalazi Olić i pogađa za 2:0.

Drugo poluvrijeme Srbija se otvorila. Imali su više prilika koje je uspješno "skidao" odlično raspoloženi Stipe Pletikosa. Hrvatska je ipak smirenošću odlično privela utakmicu kraju i donijela veliku pobjedu i nova tri boda.

Nema sumnje da je večina hrvatskih gradova puna raspjevanih navijača, a fotografije proslave iz gradova Herceg-Bosne moći ćete narednih dana pogledati na Hercegovini.info.

Hrvatska: Pletikosa - Ćorluka, Šimunić, Strinić, Srna - Modrić, Kovačić, Rakitić, Kranjčar - Olić, Mandžukić

Srbija: Brkić - Ivanović, Subotić, Nastasić, Kolarov - Radovanović, Ignjovski - Stevanović, Tošić, Đuričić - Šćepović