FOTO/VIDEO  Luka Modrić zabio je novi gol za Real Madrid

luka modrić
LUKA MODRIĆ zabio je novi gol za Real Madrid u pobjedi kod Villarreala 0:2.
Modrić je bio jedan od najboljih pojedinaca utakmice, a Real se sada približio samo na bod vodećim klubovima Valenciji i Barceloni, koja u popodnevnom terminu dočekuje Granadu.

Luka Modrić doveo je Real u vodstvo golom u 32. minuti sjajnim golom iz daljine.

U 40. minuti Cristiano Ronaldo je na dodavanje Benzeme povisio na 2:0, zabivši svoj 10. prvenstveni gol ove sezone.

Od 61. do 68. minute domaći je trener izveo sve tri izmjene, ušla su braća Meksikanci dos Santos i Espinosa, a kod Reala je Illarramendi zamijenio Jamesa, ušli su Nacho i Isco, ali rezultat se nije mijenjao. "Žuta podmornica" pružila je solidan otpor i čak stvorila više prilika od gostiju, no ostali su na dvije pobjede u šest utakmica.