FOTO  Velež u gradskom derbiju svladao Zrinjski, Zvonić pogodio za slavlje Rođenih

Za gradski derbi Velež - Zrinjski ...

U gradskom derbiju nogometaši Veleža pobijedili su Zrinjski s 1:0. Jedini pogodak postigao je Denis Zvonić u 86. minuti susreta.

Pokrovitelj tekstualnog prijenosa gradskog derbija FK Velež - HŠK Zrinjski je HT ERONET - Jer Vrijedi!

Tijek utakmice:

Završena je utakmica. Velež je slavio s 1:0.

88. min: Sjajna šansa za Zrinjski, Bobić je spasio domaćina.

86. min: GOOOL. Velež vodi..Zvonić je pogodio nakon velike gužve u šesnaestercu Zrinjskog.

80. min: Cvijanović u igri umjesto Brandaa.

79. min: Čurjurić je ubacio iz kornera, Bobić je sjajno reagirao.

78. min: Ultrasi napuštaju stadion u Vrapčićima.

74. min: Pezer u igri umjesto Rustemovića, prethodno je kod Veleža Zvonić zamijenio Behrama.

72. min: Novi korner za Velež, Brkić je izbacio loptu iz svog šesnaesterca.

69. min: Korner za Velež izveo je Vehabović, ništa se značajno nije dogodilo.

67. min: Bez prigoda, igra se uglavnom na sredini terena.

60. min: Lendrić u igri umjesto Govedarice.

57. min: Veliki hendikep za Zrinjski, ozlijedio se Govedarica koji mora napustiti igru.

51. min: Stojkić je prošao po lijevoj strani i ubacio na peterac, gdje kasni Govedarica.

49. min: Jakovljević je uspio izblokirati Fajića, bila je to dobra situacija za domaću ekipu.

47. min: Hasanović je sjajno šutirao, Brkić krajnjim naporom izbacio loptu u korner.

Na otvaranju drugog poluvremena Čurjurić je zamijenio Ibaneza.

Završeno je prvo poluvrijeme Velež - Zrinjski 0:0.

43. min: Ibanez je pokušao s 20-tak metara, lopta odlazi pored gola.

41. min: Velež je izveo korner, Brkić uz malo nesigurnosti hvata ubačaj Behrama.

39. min: Velike prigoda za Velež, Fajić na drugoj vratnici kasni na ubacivanje Brandaa i šutira pored gola.

37. min: Barbarić sjajno zaustavlja Behrama u situaciji jedan na jedan.

32. min: Drugi korner za Zrinjski izveo je Ibanez, bez opasnosti za gol Veleža.

29. min: Opasan napad Veleža koji je lošim ubacivanjem upropastio Urdinov.

26. min: Urdinov je dobio žuti karton kod Veleža.

23. min: 'Ajmo bijeli, zgazite Rođene', pjesma Ultrasa.

22. min: Pola prvog poluvremena iza nas, skromna nogometna predstava u gradskom derbiju.

18. min: Zrinjski nije uspio odgovoriti na agresivnost domaćina, dosta pogrešaka u igri viceprvaka BiH.

14. min: Pjesma Ultrasa na stadionu u Vrapčićima. 'Hoćemo pobjedu', poručili su svojim ljubimcima.

13. min: Fajić je očajno šutirao, daleko od gola Plemića.

12. min: Stojkić je igrao rukom, žuti karton za kapetana Zrinjskog. Slobodan udarac za Velež na rubu šaesnaesterca.

9. min: Mandić je glavom šutirao glavom pored gola, no svakako je označeno zaleđe.

8. min: U manjim skupinama Ultrasi stižu na stadion.

7. min: Velež agresivan na otvaranju utakmice, Behram je rukama zaustavio Rustemović, sudac je pokazao da se susret nastavi.

5. min: Brandao je bio u zaleđu.

2. min: Korner je izveo Ibanez, nije bilo opasnosti po gol domaćina.

Započela je utakmica Velež - Zrinjski.

'Hoćemo pobjedu', poručili su domaći navijači igračima Veleža.

Igrači se spremaju za izlazak na teren, obje ekipe djeluju veoma motivirano.

Do početka susreta ostalo je još deset minuta, na stadionu još nema navijača Zrinjskog Ultrasa.

Ubij, ubij Ultrasa', pjevaju domaći navijači.

Dvadeset minuta prije početka susreta na stadionu 'Rođeni' oko 2000 gledatelja.

U 15 sati na stadionu u Vrapčićima počinje gradski derbi između Veleža i Zrinjskog.

Velež: Bobić, Manev, Zeljković, Ćosić, Behram, Fajić, Brandao, Dario, Hasanović, Vehabović, Urdinov.

Zrinjski: Brkić, Zlomislić, Šovšić, Barbarić, Stojkić, Jakovljević, Ibanez, Rustemović, Mandić, Kadušić, Govedarica.