FOTO/VIDEO  Liga prvaka: Mandžo premlaćen

Mario Mandžukić, Liga prvaka, uefa liga prvaka
U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka nogometaši Atletica i Real Madrida su na stadionu Vicente Calderon odigrali neodlučeno 0:0. U drugoj utakmici večeri Juventus je pred svojim navijačima pobijedio Monaco s 1:0.
Veliki gradski derbi odigran je pred navijačima Rojiblancosa. Real je u prvih 45 minuta bio bolja momčad, stvorio je više prigoda, ali na odmor se otišlo sa rezultatom 0:0.

ATLETICO MADRID - REAL MADRID 0:0
ATLETICO MADRID: Oblak; Juanfran, Miranda, Godin, Siqueira; Arda Turan, Gabi, Suarez, Koke; Griezmann, Mandžukić

REAL MADRID: Casillas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Kroos, Modrić, James; Bale, Benzema, Ronaldo

U drugoj utakmici dana Juventus je u Torinu savladao Monaco s minimalnih 1:0 golom Artura Vidala iz jedanaesterca U 57. minuti. Hrvatski vratar Monaca Danijel Subašić savladan je s bijele točke, a udarac Čileanca u rašlje je bio neobranjiv.

JUVENTUS - MONACO 1:0 (0:0)
Stadion Juventusa. Gledatelja: 40.000. Sudac: Kralovec (Češka)

Strijelci: 1-0 Vidal (57-11m).

JUVENTUS: Buffon - Lichsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra - Vidal, Pirlo (Barzagli, 74'), Marchisio - Pereyra (Sturaro, 87'), Tevez, Morata (Matri, 83')

MONACO: Subašić - Raggi (Berbatov, 71'), Carvalho, Abdennour, Kurzawa, Moutinho, Fabinho, Kondogbia - Dirar (Bernardo Silva, 51'), Martial (Matheus, 87'), Ferreira-Carrasco