Liga prvaka: Chelsea i Real Madrid u četvrtfinalu

Chelsea je u uzvratnom susretu osmine finala u Londonu nakon produžetaka pobijedio Napoli sa 4:1, te s ukupnih 5:4 izborio plasman među osam najboljih momčadi Europe.

Drogba je doveo momčad sa "Stanford Bridgea" u vodstvo u 29. minuti, a na 2:0 povisio je Terry (48.). Inler je smanjio na 2:1 u 53. minuti, dok je Lampard u 75. minuti iz penala povisio na 3:1 i poravnao rezultat iz prvog meča u Napulju.

U 15. minuti prvog produžetka Branislav Ivanović je postigao pogodak za pobjedu Chelseaja 4:1 i prolaz u četvrtfinale.

Plasman među osam najboljih osigurao je i Real Madrid, koji je na "Santiago Bernabeuu" pobijedio CSKA iz Moskve sa 4:1.

Ranije su se u četvrtfinale plasirali: Barcelona, AC Milan, Bayern, Benfica, Marseille i APOEL.

Izvlačenje parova četvrtfinala bit će obavljeno u petak u Nyonu.