Liga prvaka: Bayern izbacio Juventus

Liga prvaka, nogomet, Arsenal, Borussia Dortmund, Napoli, Atletico Madrid, Austria Beč, Liga prvaka, Liga prvaka, Luka Modrić, Liga prvaka, hat-trick, Neymar, Ždrijeb osmine finala, Rezultati 6. kola, Liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, Manchester United, Olympiakos, Liga prvaka, Europska liga, Liga prvaka, Chelsea, Atletico Madrid, Björn Kuipers, Liga prvaka, Felix Brych, Katarina Monzul, HŠK Zrinjski, Liga prvaka, NK Maribor, nogomet, Liga prvaka, uefa liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, FC Bayern, Manchester City, FC Barcelona, Liga prvaka, nogomet, Mario Mandžukić, Liverpool, Atletico Madrid, Liga prvaka, uefa liga prvaka, nogomet, nogomet, Liga prvaka, Real Madrid, Borussia Dortmund, uefa liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, Liga prvaka, Atletico Madrid, Bayer, Arsenal, Monaco, uefa liga prvaka, Liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, uefa liga prvaka, Europska liga, VfL Wolfsburg, Real Madrid, Liga prvaka, Liga prvaka, GNK Dinamo Zagreb, Liga prvaka, Liga prvaka, Liga prvaka, FC Barcelona, Atletico Madrid

Utakmica je u regularnom dijelu završila 2-2 baš kao i prvi dvoboj u Torinu. Europski doprvak je vodio 2-0 golovima Paula Pogbe (6) i Juana Cuardada (28), no Bavarci su u posljednjih 15 minuta uspjeli izjednačiti i izboriti produžetak. Robert Lewandowski je u 74. minuti smanjio, a izjednačio je Thomas Müller golom u prvoj minuti sudačke nadoknade. Bayern je okrenuo rezultat golom Thiaga Alcantare u 108. minuti, a sve dvojbe oko prolaza u četvrtfinale riješio je Kingsley Coman dvije minute kasnije. Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić zbog problema s preponom nije započeo utakmicu od prve minute, no u igru je ušao u 72. minuti.

Barcelona je s 3:1 pobijedila Arsenal u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Katalonska momčad večeras je slavila golovima Neymara u 18, Luisa Suareza u 65. i Lionela Messija u 88 minuti, dok je jedini pogodak za londonsku ekipu postigao Egipćanin Mohamed Eleny u 50. minuti.