FOTO/VIDEO  Liga prvaka: Bayern i Atletico Madrid u polufinalu

FC Bayern, Mario Mandžukić, Viktorije Plzen, Bayern, Mario Mandžukić, Svjetsko klupsko prvenstvo, Mandžukić, Bundesliga, nogomet, Mario Mandžukić, Bundesliga, nogomet, Borussia Dortmund, FC Bayern, Bundesliga, Mario Mandžukić, FC Bayern, nogomet, Mario Mandžukić, Bayern, Real Madrid, Mario Mandžukić, nogomet, Bundesliga, FC Bayern, FC Bayern, Manchester U, Mario Mandžukić, Liga prvaka, Mario Mandžukić, Bavarci, FC Bayern, nogomet, Mario Mandžukić, transfer, Liverpool, nogomet, Mario Mandžukić, transfer, nogomet
Nakon što je prvi susret u Manchesteru između Uniteda i branitelj naslova europskog prvaka Bayerna završio remijem 1:1, uzvrat u Münchenu završio je pobjedom Bavaraca 3:1. Crveni vragovi poveli su u 57. minuti pogotkom Evre, ali samo dvije minute poslije Mario Mandžukić je izjednačio na 1:1. Pobjedu Bayernu donijeli su Müller u 67 i Robben u 76. minuti.

Atletico Madrid imao je pozitivan rezultat iz prvog dvoboja protiv Barcelone na Camp Nou, koji je završio remijem 1:1. Pred svojim navijačima madridska momčad slavila je s 1:0 pogotkom Kokea već u petoj minuti.