KUP BiH: FK Sloga - NK Široki B. 2:4

Strijelci za Široki bili su Wagner 2, Roskam te Kordić, dok su za Slogu golove postigli Đorić i Dujković

FK SLOGA: Hadžibulić, Janković, Aleksić, Panić, Đorić, Kršić, Dujković, Kujundžić, Mujčić, Veselinović, Filipović.

NK ŠIROKI: Bilobrk, Džidić, Ješe, Kordić, Landeka, Wagner, Ćorić, Serdarušić, Roskam, Zlomislić, Marković.

Utakmica nije dobro počela za Široki, već nakon 5.minuta domaćini su zaprijetili ali Kršić nije uspio zahvatiti loptu. U Doboju se igrala izjednačujuća igra da bi u 20.minuti Sloga je povela, preko Đorića.

Nogometaši Širokog uspjeli su poravnati rezultat, strijelac gola je bio Wagner u 43.minuti. Na odmor se otišlo rezultatom 1:1.

Nedugo nakon početka drugog dijela, Široki povećava svoju prednost, stijelac je ponovo bio Wagner. Široki je nakon drugog gola nastavio svoju dominaciju i u 60.minuti Roskam postiže za 3:1. , da bi u 67. Koridić povećao na 4:1.

Do kraja susreta Sloga je sa bijele točke uspjela smaniti rezultat na 2:4.

Nakon ove pobjede nogometaši Širokog imaju siguran rezultat u uzvratu koji se igra 3.4. na Stadionu Pecara.